Kontakt

Zadzwoń

tel.+48 71 735 11 10
fax+48 71 735 11 12

Adres

HRS Sp. z o. o.
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

TRENER - POZNAŃ

HRS Sp. z o.o. wraz z TÜV Hessen zatrudni:

TRENERA/SZKOLENIOWCA  w zakresie szkoleń z systemów zarządzania
(miejsce pracy POZNAŃ).

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe,
- posiadanie kwalifikacji w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń,
- minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tematyki systemów zarządzania
  (m.in.: ISO 9001, ISO 14001, PN-N 18001/OHSAS, ISO 19011, ISO/IEC 17025, ISO/IEC 27001,
   ISO 22000 i inne),
- prawo jazdy kat. B,
- wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
- dyspozycyjność.

OBOWIĄZKI:

- przygotowywanie materiałów szkoleniowych,
- prowadzenie szkoleń z ww. tematyki.

OFERUJEMY:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz    z kopiami (skany) certyfikatów potwierdzających zdobyte kwalifikacje i ukończone szkolenia akredytowane na adres email: praca@hrs-cert.com