Kontakt

Zadzwoń

tel.+48 71 735 11 10
fax+48 71 735 11 12

Adres

HRS Sp. z o. o.
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI SZKOLEŃ - WROCŁAW

HRS Sp. z o.o. wraz z TÜV Hessen zatrudni:

SPECJALISTĘ DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI SZKOLEŃ
(miejsce pracy WROCŁAW).

WYMAGANIA:

- umiejętności sprzedaży usług,
- łatwość w nawiązywaniu i rozwijaniu relacji biznesowych,
- doskonała organizacja czasu pracy,
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
- dyspozycyjność, zaangażowanie.

OBOWIĄZKI:

- pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych,
- współpraca ze stałymi klientami - rozwój relacji biznesowych,
- tworzenie kalkulacji i ofert.

OFERUJEMY:

- wdrożenie w metodykę pracy z klientem (szkolenia, wsparcie merytoryczne i sprzedażowe),
- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kompetencji,
- certyfikowane szkolenia z pakietu TÜV,
- umowa o pracę + system prowizyjno-premiowy.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres email: praca@hrs-cert.com