Kontakt

Zadzwoń

tel.+48 71 735 11 10
fax+48 71 735 11 12

Adres

HRS Sp. z o. o.
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH - WROCŁAW

HRS Sp. z o.o. wraz z TÜV Hessen zatrudni:

KOORDYNATORA DS. PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH
(miejsce pracy WROCŁAW).

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe,
- podstawowa wiedza w zakresie systemów zarządzania,
- doskonała organizacja czasu pracy,
- duża odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- dobra znajomość j.angielskiego lub j.niemieckiego,
- wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji,
- dyspozycyjność, zaangażowanie.

OBOWIĄZKI:

- obsługa i koordynacja projektów szkoleniowych,
- przygotowanie materiałów szkoleniowych,
- komunikacja w ramach istniejącego kanału social media,
- rozbudowa zespołów trenerskich,
- rozwój projektów szkoleniowych.

OFERUJEMY:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku,
- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kompetencji,
- szkolenia z obszaru systemów zarządzania,
- atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę.

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres email: praca@hrs-cert.com